Miejsce pracy:
Poznań / Hybrydowo
Obszar:
Sprzedaż
Data publikacji:
2023-11-29
Numer referencyjny:
291143_AM

Dla naszego klienta – integratora usług IT, której specjalnością są usługi z zakresu bezpieczeństwa, wydajności i niezawodności infrastruktury informatycznej, poszukujemy osoby na rolę:

IT Account Manager

(sieci, bezpieczeństwo, wirtualizacja, backup, serwery)

Miejsce pracy: Poznań / Hybrydowo

Dołącz do naszego zespołu i skorzystaj z unikalnych możliwości, jakie oferujemy:

  • Możliwość pogłębiania wiedzy o najnowszych technologiach IT poprzez szkolenia.
  • Praca w pełnym wymiarze godzin na zasadzie umowy B2B lub umowy o pracę.
  • Wynagrodzenie 6000 PLN netto na B2B podstawa + prowizje (bez górnej granicy).
  • Przyjazną i swobodną atmosferę w uznanej firmie na rynku IT.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie w systemie podstawa + prowizje.
  • Wsparcie techniczne, handlowe i logistyczne.
  • Profesjonalne wsparcie w pozyskiwaniu leadów, kontakty z dystrybutorami i dostawcami.
  • Pakiet opieki medycznej.
  • Służbowe auto do dyspozycji, laptop, telefon, stanowisko pracy w biurze na Jeżycach w Poznaniu.
  • Elastyczne godziny pracy, możliwość pracy hybrydowej.

Szukamy osoby która:

  • Jest dynamiczna i emanuje pozytywną energią.
  • W pełni angażuje się w powierzone obowiązki.
  • Jest zorganizowana i potrafi efektywnie planować pracę.
  • Posiada rozwinięte umiejętności sprzedażowe.

Zakres obowiązków:

  • Działalność w zakresie sieci, bezpieczeństwa, wirtualizacji, backup, serwery
  • Aktywne poszerzanie sprzedaży innowacyjnych rozwiązań IT wśród obecnych i potencjalnych klientów biznesowych.
  • Realizacja celów sprzedażowych poprzez budowanie i rozwijanie relacji handlowych z partnerami biznesowymi.
  • Obsługa pozyskanych projektów i praca w systemie CRM
  • Przygotowywanie oraz negocjowanie ofert handlowych.
  • Analiza rynku w celu utrzymania przewagi konkurencyjnej.
  • Prowadzenie prezentacji podczas spotkań indywidualnych z klientami.

Wymagania:

  • Minimum 2-letnie doświadczenie w sprzedaży (mile widziane doświadczenie w sprzedaży rozwiązań IT dla biznesu obejmujące rozwiązania serwerowe, sieciowe, integrację usług).
  • Umiejętność efektywnego prowadzenia prezentacji i rozmów handlowych.
  • Doskonałe umiejętności budowania relacji, sprzedażowe i negocjacyjne.
  • Komunikatywność, umożliwiająca swobodny kontakt z klientami biznesowymi.
  • Samodzielność i zaangażowanie w realizację powierzonych zadań.
  • Motywacja do ciągłego podnoszenia własnych kompetencji oraz poszerzania wiedzy w obszarze nowoczesnych technologii.
  • Posiadanie prawa jazdy kat. B.
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego.