Miejsce pracy:
Poznań / hybrydowo
Obszar:
Sprzedaż/Marketing
Data publikacji:
2024-07-26
Numer referencyjny:
240746_SE
Dla naszego klienta, producenta spersonalizowanych upominków firmowych, firmy będącej jednym z liderów a branży, posiadających uznaną i rozpoznawalną markę - poszukujemy kreatywnej i doświadczonej osoby na stanowisko:

Specjalista ds. e-commerce z językiem niemieckim

Miejsce pracy: Poznań/hybrydowo

 Zakres obowiązków:

·       Odpowiedzialność za codzienne operacje na Amazonie na rynku niemieckim
·       Aktualizacja ofert produktów
·       Planowanie, prowadzenie i optymalizacja kampanii reklamowych Amazon Ads
·       Monitorowanie i zarządzanie poziomami zapasów, aby uniknąć braków lub nadmiaru towaru w Amazon FBA
·       Zapewnienie wysokiego poziomu satysfakcji klienta i szybkie rozwiązywanie problemów
·       Przygotowywanie raportów sprzedaży i analiza wyników
·       Zapewnienie, że wszystkie działania na rynku są zgodne z odpowiednimi politykami, wytycznymi i wymogami prawnymi
·       Możliwe wdrażanie sprzedaży na dodatkowych platformach rynkowych w Europie

Oczekiwania wobec kandydata:

·       Doskonała znajomość języka niemieckiego na poziomie C2
·       Znajomość języka angielskiego lub polskiego na poziomie minimum B2
·       Znajomość platformy Amazon z perspektywy klienta
·       Zaangażowanie, kreatywność i inicjatywa do działania
·       Bardzo dobra znajomość Excela

Mile widziane:

·       Doświadczenie w sprzedaży, marketingu, e-commerce lub obsłudze klienta
·       Znajomość Baselinker, Plentymarkets lub innych programów wspierających sprzedaż na platformach rynkowych

Dlaczego warto:

·       Praca w dynamicznym środowisku zespołu pełnego pasji i zaangażowania.
·       Konkurencyjne wynagrodzenie oraz pakiet benefitów.
·       Elastyczne godziny pracy i możliwość pracy zdalnej.
·       Zatrudnienie na podstawie umowy o prace lub kontrakt B2B
·       Codzienny kontakt z językiem niemieckim