Miejsce pracy:
Poznań
Obszar:
Product Management
Data publikacji:
2024-07-11
Numer referencyjny:
2407044_Co-P
Dla naszego Klienta – rozpoznawalnej marki i producenta z branży FMCG, poszukujemy osoby na stanowisko:

Co-Pack Manager

Miejsce pracy: Poznań

Zakres obowiązków:

  • Wyszukiwanie producentów oraz Co-Packerów dla danej grupy produktowej
  • Nawiązywanie i utrzymywanie relacji z producentami
  • Przeprowadzanie audytów producentów, w tym ocena finansowa dostawców
  • Zarządzanie dostawcami i umowami
  • Negocjowanie warunków dotyczących produkcji, cen, dostaw, reklamacji itp.
  • Kontrola zgodności produkcji z wymogami jakościowymi oraz recepturami
  • Współpraca z działem R&D w zakresie rozwoju produktów

Oczekiwania:

  • Minimum kilkuletnie doświadczenie na podobnym stanowisku (zakupy, dostawy, kontakt z producentami)
  • Doświadczenie w branży FMCG
  • Znajomość przepisów i zagadnień związanych z branżą FMCG
  • Doświadczenie w negocjacjach
  • Umiejętność analizy i interpretacji danych
  • Umiejętność nawiązywania i utrzymywania kontaktów z producentami
  • Doświadczenie w prowadzeniu współpracy projektowej
  • Mocne nastawienie biznesowe
  • Wiedza na temat rynku CEE, ze szczególnym uwzględnieniem polskich producentów FMCG

Dlaczego warto:

  • Praca w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, będącej jednym z czołowych producentów
  • Jasna ścieżka kariery oraz możliwości rozwoju w międzynarodowej strukturze
  • Niezbędne narzędzia pracy, w tym również auto służbowe
  • Szkolenia niezbędne w trakcie pracy, pomagające w rozwoju zawodowym
  • Pakiet prywatnej opieki medycznej
  • Praca w przyjaznej atmosferze