Miejsce pracy:
Poznań, hybryda
Obszar:
Marketing, design
Data publikacji:
2024-05-17
Numer referencyjny:
240529_G
Dla naszego klienta, producenta spersonalizowanych upominków firmowych, firmy będącej jednym z liderów a branży, posiadających uznaną i rozpoznawalną markę - poszukujemy kreatywnej i doświadczonej osoby na stanowisko:

Grafik kreatywny

Miejsce pracy: Poznań, hybryda

Cel:
Tworzenie wizualnie atrakcyjnych i efektywnych opakowań produktów oraz innych materiałów graficznych, które skutecznie przyciągają uwagę klientów, budując pozytywny wizerunek marki i zachęcając do interakcji oraz zakupu produktów.
Zakres obowiązków:
·      tworzenie grafik, katalogów, ulotek, banerów reklamowych i innych materiałów promocyjnych
·      projektowanie atrakcyjnych opakowań, które wyróżniają się na tle konkurencji
·      przygotowywanie materiałów do druku
·      odpowiedzialność za zachowanie spójności graficznej w obrębie danych linii produktowych
·      obróbka i tworzenie grafiki na potrzeby komunikacji internetowej (banery, social media, itp.)
·      optymalizacja grafik pod kątem SEO
·      dbanie o spójność i jakość przygotowywanych projektów z zasadami identyfikacji wizualnej marki
·      aktywne monitorowanie trendów w branży i proponowanie innowacyjnych rozwiązań

Wymagania:
·      Wykształcenie wyższe
·      Min. 2-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku lub pokrewnym związanym z tworzeniem projektów graficznych (preferowane w branży e-commerce)
·      Biegła znajomość w obsłudze programów do projektowania graficznego pakietu Adobe (InDesign, Photoshop, Illustrator)
·      Znajomość specyfikacji technicznych dla kreacji marketingowych digital
·      Znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2
·      Gotowość do podejmowania nowych wyzwań i rozwiązywania problemów
·      Umiejętność przekazywania swoich pomysłów

Oferujemy:
·      Pracę w dynamicznym środowisku zespołu pełnego pasji i zaangażowania.
·      Konkurencyjne wynagrodzenie oraz pakiet benefitów.
·      Elastyczne godziny pracy i możliwość pracy zdalnej.
·      Zatrudnienie na podstawie umowy o prace lub kontrakt B2B