Miejsce pracy:
Poznań, hybryda
Obszar:
Marketing, Brand design
Data publikacji:
2024-04-24
Numer referencyjny:
240426_ArtD
Dla naszego klienta, producenta spersonalizowanych upominków firmowych, firmy będącej jednym z liderów a branży, posiadających uznaną i rozpoznawalną markę - poszukujemy kreatywnego i doświadczonego Managera na stanowisko:

Art Manager / Director

Miejsce pracy: Poznań, hybryda
Zakres obowiązków:
·      Zarządzanie zespołem grafików, motywowanie do osiągania wyznaczonych celów oraz rozwijanie ich umiejętności.
·      Kreowanie koncepcji i strategii dotyczących wizerunku marki oraz produktów.
·      Projektowanie materiałów marketingowych, wizualizacji opakowań, reklam i innych materiałów promocyjnych.
·      Utrzymywanie spójności wizualnej marki na różnych platformach i social mediach
·      Ścisła współpraca z działem marketingu i działem produkcyjnym w celu realizacji celów biznesowych

Wymagania:
·      Minimum 2 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
·      Doskonała znajomość narzędzi graficznych, takich jak Adobe Creative Suite (Photoshop, Illustrator, InDesign).
·      Umiejętność efektywnego zarządzania czasem oraz zdolność do pracy pod presją czasu.
·      Doskonałe umiejętności komunikacyjne i zdolność do pracy i zarządzania zespole.
·      Kreatywność, zaangażowanie i pasja do sztuki wizualnej.

Oferujemy:
·      Pracę w dynamicznym środowisku zespołu pełnego pasji i zaangażowania.
·      Możliwość zbudowania własnego zespołu
·      Konkurencyjne wynagrodzenie oraz pakiet benefitów.
·      Elastyczne godziny pracy i możliwość pracy zdalnej.
·      Zatrudnienie na podstawie umowy o prace lub kontrakt B2B