Miejsce pracy:
Włocławek, częściowo zdalnie
Obszar:
Marketing
Data publikacji:
2024-04-09
Numer referencyjny:
240425_MKM
Dla naszego klienta, jednego z czołowych producentów profili okiennych i drzwiowych, dostarczającego produkty o najwyższej jakości, poszukujemy doświadczonej i kreatywnej osoby na stanowisko:

Menedżer ds. komunikacji marketingowej

Zakres obowiązków:
  • realizacja strategii marki na rynku polskim w ścisłej współpracy z zespołem sprzedaży w Polsce oraz centralą firmy w Niemczech;
  • adaptacja materiałów komunikacyjnych na rynek polski oraz ich samodzielna kreacja;
  • planowanie, realizacja i ocena projektów marketingowych;
  • planowanie działań marketingowych towarzyszących nowym wdrożeniom produktowym;
  • realizacja i wsparcie marketingowe dla klientów firmy (przygotowywanie materiałów, akcji wspomagających sprzedaż u klienta);
  • współpraca marketingowa z branżowymi mediami, dbanie o budowanie wizerunku marki;
  • organizacja eventów, targów, konferencji oraz spotkań branżowych z klientami;
  • analiza i raportowanie odpowiednich KPI z naciskiem na optymalizację ROI.
Oczekiwania wobec kandydata:
  • min. 3 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku, (optymalnie w firmie produkcyjnej);
  • doskonała znajomość narzędzi i kanałów marketingowych, wspierających sprzedaż i marketing B2B;
  • “lekkie pióro” gwarantujące tworzenie skutecznych materiałów marketingowych;
  • wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne;
  • kreatywność oraz otwartość na nowe wyzwania;
  • bardzo dobra organizacja pracy własnej, odpowiedzialność za powierzone zadania;
  • doświadczenie w organizacji wydarzeń, eventów, udziału firmy w targach branżowych;
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego, pozwalająca na swobodną komunikację.
  • wykształcenie wyższe - mile widziane w zakresie marketingu;

Dlaczego warto:
  • atrakcyjne wynagrodzenie w oparciu o umowę o pracę
  • praca w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku polskim i zagranicznym
  • cenione przez klientów, najwyższej jakości produkty
  • szkolenia, bliska współpraca z centralą firmy
  • szeroki pakiet benefitów pracowniczych;
  • udział w szkoleniach.