Miejsce pracy:
Poznań
Obszar:
Sprzedaż
Data publikacji:
2024-03-15
Numer referencyjny:
240323_NB
Dla naszego klienta, niezależnej Agencji Kreatywnej, o uznanej pozycji na rynku poszukujemy ambitnej, nastawionej na sukces i proaktywnej osoby na stanowisko:

New Business Manager

Miejsce pracy: Poznań

Zakres obowiązków:

  • Aktywne poszukiwanie i pozyskiwanie nowych klientów.
  • Analiza rynku i konkurencji w celu identyfikacji nowych możliwości biznesowych.
  • Udział w branżowych wydarzeniach, konferencjach i targach
  • Doradztwo klientom w zakresie dostępnych rozwiązań poligraficznych i dopasowanie oferty do ich potrzeb.
  • Przygotowywanie i prezentowanie ofert handlowych.
  • Negocjowanie warunków współpracy oraz umów z klientami.
  • Budowanie i utrzymywanie długotrwałych relacji z klientami.
  • Regularne raportowanie wyników sprzedaży oraz udział w spotkaniach strategicznych.
  • Współpraca i koordynacja prac z działem produkcji\

Oczekiwania wobec kandydata:

  • Minimum 5 lat doświadczenie w sprzedaży usług B2B, preferowane w branży poligraficznej, reklamowej
  • Prawo jazdy
  • Znajomość narzędzi i trendów w druku cyfrowym
  • Rozwinięte umiejętności negocjacyjne i komunikacyjne.
  • Zdolność do budowania i utrzymywania relacji biznesowych.
  • Inicjatywa i samodzielność w działaniu.

Dlaczego warto:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę, na pełen etat,
  • pracę w kreatywnym zespole,
  • wyjścia / wyjazdy integracyjne, obchodzenie takich dni jak np. dzień pizzy, zgrany zespół i dobra współpraca,
  • wdrażanie swoich pomysłów, możliwość rozwoju,
  • widełki wynagrodzenia 7000 - 8 500 zł brutto UoP + prowizja