Miejsce pracy:
Poznań
Obszar:
HR/ Rekrutacje/ EB
Data publikacji:
2024-03-11
Numer referencyjny:
240321_HR
Dla naszego klienta, niezależnej Agencji Kreatywnej, o uznanej pozycji na rynku poszukujemy ambitnej i proaktywnej osoby na stanowisko:

Specjalista ds. personalnych

Miejsce pracy: Poznań

Zakres obowiązków:

  • organizacja procesów rekrutacyjnych, udział w procesach rekrutacyjnych, dobór odpowiednich kanałów, narzędzi, współpraca z zewn. agencją w tym zakresie,
  • dbanie o pozytywne wrażenia kandydatów, budowanie marki pracodawcy,
  • onboarding nowo zatrudnionych pracowników, dbanie o cały cykl życia pracownika w organizacji, wsparcie w rozwoju obecnych pracowników,
  • negocjacje wynagrodzeń - analiza rynku wynagrodzeń, weryfikacje wynagrodzeń w trakcie procesu zatrudnienia, rekomendacje widełek wynagrodzenia,
  • zbieranie i analiza cyklicznego feedbacku i rozmów z pracownikami,
  • opieka i zarządzanie ocenami okresowymi,
  • organizację szkoleń rozwojowych oraz szkoleń specjalistycznych dla pracowników,
  • planowanie i realizacja wyjazdów organizacyjnych oraz innych inicjatyw budujących zespół,
  • współpraca z zewn. biurem rachunkowo - kadrowym w zakresie kadr,
  • administracja dokumentacją pracowników (zebranie dokumentów niezbędnych do zatrudnienia, wniosków urlopowych, opieka nad szkoleniami BHP pracowników),
  • obsługa programu kadrowego, zarządzanie czasem pracy,
  • rozliczanie czasu pracy, urlopów, premii we współpracy z zewn. kadrami.

Oczekiwania wobec kandydata:

  • kilkuletnie doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • doskonałe umiejętności organizacyjne i komunikacyjne,
  • proaktywna postawa - chęć rekomendowania nowych rozwiązań, otwartość, komunikatywność,
  • analiza rynku i trendów w zakresie HR,
  • kreatywność w rozwiązywaniu problemów i umiejętność adaptacji,
  • umiejętność pracy w zespole oraz budowania relacji międzyludzkich,
  • podstawowa znajomość przepisów prawa pracy,
  • znajomość oprogramowania kadrowego,
  • mile widziane doświadczenie w agencji marketingowej.

Dlaczego warto:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę, na pełen etat,
  • pracę w kreatywnym zespole,
  • wyjścia / wyjazdy integracyjne, obchodzenie takich dni jak np. dzień pizzy, zgrany zespół i dobra współpraca,
  • wdrażanie swoich pomysłów, możliwość rozwoju,
  • widełki wynagrodzenia 7000 - 10 000 zł brutto