Miejsce pracy:
Poznań
Obszar:
Zarządzanie/ Obsługa klienta
Data publikacji:
2024-01-19
Numer referencyjny:
240107_AGH
Dla naszego klienta, niezależnej Agencji Kreatywnej, poszukujemy ambitnej i kreatywnej osoby na stanowisko:

Account Group Head

Miejsce pracy: Poznań
Forma współpracy: Umowa o pracę lub B2B

Zakres Obowiązków:

  • Kierowanie i koordynacja zespołu obsługi klienta (Client Service&Digital), nadzór nad efektywnością prac.
  • Optymalizacja procesów i kosztów projektów, zwłaszcza obsługi klienta (Client Service).
  • Aktywna obsługa Klientów, prowadzenie projektów, w tym komunikacja, koordynacja działań, kontrola jakości.
  • Pozyskiwanie kompletnych informacji od Klienta dla skutecznego kierowania pracami zespołu.
  • Oferowanie dodatkowych usług Klientom (dosprzedaż).
  • Weryfikacja przesyłanych materiałów do Klienta.
  • Zaangażowanie w problemy Klientów, regularne spotkania, długofalowe planowanie prac.
  • Regularna weryfikacja stanu prac, prowadzenie spotkań statusowych.
  • Diagnozowanie i informowanie o ryzykach związanych z projektami, działania zapobiegawcze.
  • Doradztwo strategiczne w działalności.
  • Doradztwo i strategie dla Klientów (opcjonalne).
  • Doradztwo projektowe, uczestnictwo w spotkaniach kreatywnych, wsparcie redakcyjne treści.
  • Weryfikacja kosztorysów własnych oraz działu Akant.
  • Przygotowywanie i prowadzenie prezentacji biznesowych i projektowych.
  • Współtworzenie i realizacja budżetu zespołu, firmy, Klientów.
  • Cykliczne feedbacki dla Pracowników (opracowanie, przeprowadzenie, weryfikacja zmian).

Oczekiwania:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku min. 3  lata.
  • Umiejętność efektywnej organizacji pracy zespołu.
  • Doskonała znajomość branży reklamowej i marketingowej.
  • Znajomość rynku i trendów w obszarze komunikacji i aktywacji marek.
  • Umiejętność podejmowania szybkich i trafnych decyzji.
  • Doskonałe umiejętności interpersonalne oraz zdolność budowania trwałych relacji.
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym.

Dlaczego warto:

  • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kompetencji zawodowych.
  • Praca w atmosferze nastawionej na współpracę.
  • Forma współpracy: umowa o pracę lub B2B.
  • Dofinansowanie szkoleń i kursów.