Miejsce pracy:
Włocławek
Obszar:
Produkcja
Data publikacji:
2023-01-25
Numer referencyjny:
2301168_DP
Dla naszego Klienta- Międzynarodowej firmy produkcyjnej z branży budowlanej, z siedzibą we Włocławku,
poszukujemy kandydatów/ki na stanowisko:

DYREKTOR PRODUKCJI

miejsce pracy: Włocławek

Zakres obowiązków:

  • Zarządzanie działalnością produkcyjną i realizacja planu produkcji
  • Tworzenie oraz realizacja strategii rozwoju przedsiębiorstwa
  • Opracowywanie celów oraz planów rozwojowych podległych działów, zgodnie z przyjętą strategią rozwoju firmy,
  • Bieżąca analiza i wdrażanie optymalizacji we współpracy z brygadzistami i kierownikami z różnych działów produkcyjnych z wykorzystaniem narzędzi i metod Lean Manufacturing
  • Aktywny udział w procesie budowania wdrążenia oraz rozwijania procedur i standardów
  • Rozwój i kształtowanie struktury organizacyjnej,
  • Zarządzanie i rozwój pracowników
  • Rozliczanie czasu pracy podległych pracowników
  • Kontrola i rozliczanie działań
  • Koordynacja współpracy między poszczególnymi działami
  • Wsparcie zarządu w zakresie planowania i realizacji przedsięwzięć biznesowych
  • Usprawnianie, optymalizacja oraz wdrażanie nowych procesów w firmie
  • Raportowanie wskaźników operacyjnych i finansowych
  • Sporządzanie oraz kontrola budżetów i prognoz finansowych
  • Przygotowanie i odpowiedzialność za realizację polityki finansowej firmy
  • Przestrzeganie przepisów, w tym przepisów i zasad BHP i ppoż.

Oczekiwania wobec kandydata:

  • Min 5 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku, udokumentowane sukcesami
  • Zdolności interpersonalne, doświadczenie w efektywnym zarządzaniu ludźmi, umiejętność pracy w zespole, delegowania zadań, motywowania i przekazywania wiedzy
  • Dalekowzroczne spojrzenie na zarządzanie firmą, odwaga wdrażania innowacyjnych pomysłów, zmysł strategiczny,
  • Umiejętność zarządzania budżetem i kosztami produkcji
  • Wykształcenie wyższe techniczne poparte doświadczeniem i wiedzą
  • Duży poziom zaangażowania i samodzielności
  • Zorientowanie na osiąganie celów i konsekwencja w ich realizacji
  • Znajomość obsługi SAP
  • Mile widziana znajomość oprogramowania HYDRA
  • Znajomość języka angielskiego lub niemieckiego- warunek konieczny

Dlaczego warto:
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w międzynarodowej firmie z centralą w Niemczech
  • Pracę w międzynarodowym przedsiębiorstwie z ponad 40 letnią tradycją
  • Pracę w przyjaznej atmosferze
  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się organizacji
  • Elastyczny czas pracy
  • Pakiet socjalny (prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie i inne).