Miejsce pracy:
Włocławek
Obszar:
Produkcja/ Utrzymanie Ruchu
Data publikacji:
2023-01-17
Numer referencyjny:
2301161_SUR

Dla naszego Klienta- Międzynarodowej firmy produkcyjnej z branży budowlanej, z siedzibą we Włocławku,
w związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy:

Specjalista ds. Utrzymania ruchu

Miejsce pracy: Włocławek

Zapewnienie ciągłości utrzymania ruchu maszyn i urządzeń produkcyjnych, poprzez prowadzenie remontów, przeglądów maszyn i urządzeń, oraz instalacje nowych urządzeń.

Zakres obowiązków:
  • Zapewnienie ciągłości utrzymania ruchu maszyn i urządzeń produkcyjnych, zagwarantowanie najwyższych standardów w zakresie terminowości i jakości realizowanych zleceń
  • Monitorowanie efektywności zakładu;
  • Kontrolą stanu i poprawności działania maszyn i urządzeń,
  • Diagnozowaniem usterek i usuwaniem bieżących awarii,
  • Wykonywaniem okresowych przeglądów i konserwacją maszyn.
  • Udział w nowych uruchomieniach oraz modernizacji istniejących urządzeń
  • Współpraca z firmami zewnętrznymi oraz nadzorowanie usług dostarczanych przez te firmy, optymalizacja wykorzystania tych usług

Oczekiwania wobec kandydata:
  • Min 3 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku w Dziale Utrzymania Ruchu
  • Wykształcenie techniczne poparte doświadczeniem i wiedzą z zakresu mechaniki, elektryki, elektroniki i automatyki umiejętność posługiwania się dokumentacją techniczną maszyn i urządzeń, czytania schematów elektrycznych, automatycznych i pneumatycznych,
  • Znajomość obsługi SAP
  • Umiejętność myślenia analitycznego i rozwiązywania problemów,
  • Odpowiedzialność i umiejętność pracy w zespole,
  • Samodyscyplina i dobra organizacja pracy
  • Znajomość języka angielskiego lub niemieckiego mile widziane

Dlaczego warto:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w międzynarodowej firmie z centralą w Niemczech
  • Szkolenia w trakcie pracy pomagające w rozwoju zawodowym i osobistym
  • Pracę w przyjaznej atmosferze
  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się organizacji
  • Pakiet socjalny (prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie i inne)