Miejsce pracy:
Łódź
Obszar:
ecommerce
Data publikacji:
2022-11-02
Numer referencyjny:
2210153_SEC
Obecnie dla naszego Klienta, właściciela witryny z TOP20 w branży e-commerce w Polsce, poszukujemy kandydatów do działu ecommerce na stanowisko:

Specjalista ds. e-commerce

Miejsce pracy: Łódź

Zakres obowiązków:

  • Planowanie i nadzorowanie kampanii e-marketingowych z partnerami biznesowymi w skali ogólnopolskiej
  • Przygotowywanie planów sprzedażowych dla sklepu internetowego
  • Dobór najefektywniejszych metod marketingu online
  • Ścisła współpraca z działem marketingu
  • Dbanie o performance kampanii marketingowych
  • Tworzenie raportów w oparciu o wskaźniki efektywności

Oczekiwania:

  • Podstawowa wiedza z zakresu Digital marketingu i jego narzędzi
  • Znajomość mierników i wskaźników efektywności dla kampanii marketingowych
  • Znajomość Google Analytics
  • Samodzielność i umiejętność organizacji pracy własnej
  • Mile widziane doświadczenie w branży e-commerce
  • Orientacja na potrzeby klienta

Oferujemy:

  • Umowę o pracę i wynagrodzenie dopasowane do posiadanego doświadczenia i kompetencji
  • System premiowy oparty o KPI
  • Kompleksowe wdrożenie i przekazanie wiedzy na temat standardów pracy
  • Możliwość współpracy z topowymi i rozpoznawalnymi markami sprzętu elektronicznego
  • Pakiet benefitów w tym; prywatna opieka medyczna, dofinansowanie do karty multisport oraz ubezpieczenie dla Ciebie i rodziny na preferencyjnych warunkach
  • Zniżki na zakupy nowoczesnego sprzętu w naszych sklepach