Miejsce pracy:
Łódź
Obszar:
Marketing/ Digital Marketing
Data publikacji:
2022-10-24
Numer referencyjny:
2210151_CDM
Obecnie dla naszego Klienta, właściciela witryny z TOP20 w branży e-commerce w Polsce, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Creative Digital Marketing Specialist

Miejsce Pracy: Łódź
Zakres obowiązków
  • Planowanie i koordynowanie kampanii emarketingowych
  • Inicjowanie nowych aktywności z obszaru digital marketing
  • Kształtowanie komunikacji marketingowej
  • Realizacja strategii marketingowej dla ecommerce
  • Monitorowanie efektywności realizowanych kampanii z wykorzystaniem narzędzi analitycznych oraz raportowanie wyników
  • Monitorowanie działań konkurencji i rynku oraz trendów w obszarze e-commerce

Umiejętności
  • Minimum 4 letnie doświadczenie w obszarze Digital Marketingu
  • Wysoki poziom kompetencji analitycznych i zorientowanych na rozwiązania
  • Zmysł estetyczny, dbałość o szczegóły, ukierunkowanie na cel
  • Samodzielność i umiejętność organizacji pracy własnej
  • Komunikatywność

Dlaczego warto:
  • Praca w firmie zajmującej pozycję lidera rynkowego
  • Możliwość współpracy z topowymi i rozpoznawalnymi markami
  • Realny wpływ na kierunek rozwoju działań
  • Szkolenia w trakcie pracy pomagające w rozwoju zawodowym i osobistym, możliwość awansu
  • Przyjazna atmosfera, praca w zespole nastawionym na współpracę
  • Umowę o pracę i wynagrodzenie dopasowane do posiadanego doświadczenia i kompetencji
  • System premiowy (oparty o KPI)
  • Kompleksowe wdrożenie i przekazanie wiedzy na temat standardów pracy
  • Zniżki na zakupy w sklepach
  • Pakiet socjalny (prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie i inne)