Miejsce pracy:
Poznań
Obszar:
Digital Marketing
Data publikacji:
2022-10-18
Numer referencyjny:
2210150_DMM
Dla naszego Klienta – międzynarodowego przedsiębiorstwa z sektora FMCG, poszukujemy osoby na stanowisko:

Digital Marketing Manager

miejsce pracy: Poznań

Zakres obowiązków:
  • Kierowanie zespołem marketingu cyfrowego odpowiedzialnym za opracowywanie i realizację skutecznych strategii cyfrowych w celu zapewnienia wzrostu wskaźników marki i biznesu,
  • Rozwijanie umiejętności i motywacji w zespole poprzez mentoring, dzielenie się wiedzą a także praktyczną pracę
  • Definiowanie i kalibrowanie strategii, taktyki i planu Digital Marketingu (Performance, SEO, Social media, optymalizacja i projektowanie)
  • Zarządzanie, planowanie i prognozowanie budżetu.
  • Planowanie, rozwijanie i wykonywanie wszelkich działań cyfrowych
  • Analizowanie wyników przeprowadzonych działań, raportowanie KPI, wyciąganie wniosków i raportowanie wyników do Zespołu Kierowniczego,
  • Współpraca z centralą i lokalnymi zespołami

Oczekiwania:
  • Bogate doświadczenie obszarze Digital Marketingu, poparte sukcesami
  • Co najmniej 10 lat doświadczenia w sektorze Digital Marketingu
  • Co najmniej 6-letnie doświadczenie w kierowaniu zespołem
  • Doświadczenie i sukcesy w kanałach takich jak SEM/PPC/SEO/Social Commerce
  • Doświadczenie w zakresie analityki, zarządzania danymi i BI
  • Umiejętność zarządzania projektami (Agile)
  • Wysoki poziom kompetencji analitycznych i zorientowanych na rozwiązania
  • Zmysł estetyczny, dbałość o szczegóły, ukierunkowanie na cel
  • Angielski biegły w mowie i piśmie- warunek konieczny

Dlaczego warto:

  • Praca w międzynarodowej firmie zajmującej pozycję lidera rynkowego
  • Renomowana marka o ugruntowanej pozycji rynkowej
  • Realny wpływ na kierunek rozwoju działań
  • Przyjazna atmosfera, praca w zespole nastawionym na współpracę
  • Możliwość częściowej pracy zdalnej
  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się organizacji
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w międzynarodowej firmie.
  • Pakiet socjalny (prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie i inne).