Miejsce pracy:
Poznań
Obszar:
Marketing
Data publikacji:
2022-04-19
Numer referencyjny:
2204132_BM
Dla naszego Klienta – przedsiębiorstwa z sektora FMCG oraz lidera w segmencie B2C, poszukujemy osoby na stanowisko:

Brand Manager

Miejsce pracy: Poznań

Zakres obowiązków:
  • Współtworzenie i realizowanie strategii marketingowej dla kluczowej marki
  • Planowanie i koordynowanie aktywności we współpracy z innymi działami, w szczególności ze sprzedażą oraz partnerami zewnętrznymi w obszarze marketingu, badań rynkowych, PR oraz promocji
  • Monitorowanie, analizowanie i ocenianie danych oraz otoczenia rynkowego
  • Aktywne zarządzanie portfolio marki
  • Zarządzanie budżetem marki zgodnie z planem rocznym
  • Nadzorowanie i przygotowywanie materiałów marketingowych i promocyjnych
  • Współtworzenie oraz realizowanie strategii komunikacji korporacyjnej

Oczekiwania:
  • Wykształcenia wyższego magisterskiego z zakresu marketingu/zarządzania lub odpowiedniego doświadczenia.
  • Minimum 4-letniego doświadczenia w międzynarodowej firmie FMCG (produkty spożywcze).
  • Minimum 2-letniego doświadczenia w samodzielnym prowadzeniu kompleksowych projektów marketingowych, gdzie zarządzałeś/-łaś budżetem i P&L marki.
  • Praktycznej umiejętności pracy z danymi AC Nielsen, bardzo dobrej znajomości MS Office (Excel, PowerPoint, Word)
  • Biegłej znajomości języka angielskiego- warunek konieczny.
  • Wysokiej świadomości biznesowej, wyczucia rynku oraz panujących trendów
  • Doskonałej orientacji w zakresie nowych mediów oraz aktywacji angażujących konsumenta popartych wynikami
  • Komunikatywności i otwartości
  • Wysokich umiejętności analitycznych
  • Kreatywności w myśleniu oraz nastawienie na szukanie rozwiązań
  • Proaktywności w podejmowaniu wyzwań
  • Umiejętności samodzielnej pracy oraz silnego nastawienia na realizację celów

Dlaczego warto:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w międzynarodowej firmie zajmującej pozycję lidera rynkowego
  • Jasną ścieżkę kariery oraz możliwość rozwoju w strukturach firmy
  • Niezbędne narzędzia pracy: smartfon, laptop
  • Pakiet prywatnej opieki medycznej LUX MED
  • Onboarding (w którego skład wchodzi: szkolenie produktowe, wizyta do zakładzie produkcyjnym oraz szkolenia)
  • Szkolenia w trakcie pracy pomagające w rozwoju zawodowym i osobistym
  • Pracę w przyjaznej atmosferze