Miejsce pracy:
Poznań/ zdalnie
Obszar:
Sprzedaż
Data publikacji:
2022-03-14
Numer referencyjny:
220317_JRS
Dla naszego klienta, IT-Leaders, pierwszej w Polsce platformy rekrutacyjnej dla branży IT, poszukujemy osoby pozytywnie nastawionych, otwartych na ludzi osób z łatwością w kontaktach i doświadczeniem w rozmowach z klientami. Oferujemy duże możliwości rozwoju, realny wpływ na powierzony obszar i funkcjonowanie firmy, decyzyjność, a także doświadczony i różnorodny zespół z możliwością rozbudowania. Zapraszamy do wzięcia udziału w rekrutacji na stanowisko:

Młodszy specjalista ds. sprzedaży i obsługi klienta

Miejsce pracy: Poznań / praca hybrydowa

Twoja praca opierać się będzie na oferowanie i sprzedaż telefoniczna usług rekrutacyjnych i kontakcie z klientami rekrutującymi w platformie IT-Leaders, ich aktywne wsparcie w procesach rekrutacji.

Pozostałe zadania:
  • Zwiększanie sprzedaży usług oraz rozwiązań jakie oferujemy
  • Aktywne pozyskiwanie nowych klientów
  • Doradzanie w zakresie prowadzonych rekrutacji- treści ogłoszeń, tworzeniu wizytówek i profili
  • Analiza potrzeb klienta i zwiększanie wartości zamówień
  • Publikacja treści na naszych social mediach
  • Dbanie o aktualizację danych w systemie CRM.
  • Monitorowanie realizacji zadań w sposób zapewniający terminową i efektywną obsługę Klienta.
  • Twój sukces będzie mierzony poziomem realizacji wyników sprzedażowych, jakościowych oraz pozostałych wskaźników KPI
  • Zależy nam na budowaniu długotrwałych i przyjacielskich relacji z Klientem
  • Współpraca z innymi zespołami firmy

Czujesz, że to może być Twoje miejsce pracy? Zapraszamy osoby które posiadają:
  • Nastawienie na klienta
  • Umiejętności budowania pozytywnych relacji
  • Samodzielność, systematyczność
  • Obycie w social mediach
  • Mile widziane zainteresowanie obszarem IT lub rekrutacjami
  • Dobra znajomość języka angielskiego – swobodna komunikacja z klientem (min. B2)
  • Jesteśmy otwarci na studentów, ale i osoby z długim stażem zawodowym

Oferujemy:
  • Atrakcyjny i przejrzysty system wynagradzania, oparty na podstawie i prowizji za realizację celów sprzedażowych – podstawa na poziomie min. 2800 PLN netto
  • Współpracę z dużymi, ciekawymi markami o ogólnopolskim i międzynarodowym zasięgu
  • Środowisko pracy nastawione na dzielenie się wiedzą
  • Pracę z różnorodnym i doświadczonym zespołem
  • Możliwość pracy hybrydowej (2-3 dni pracy zdalnej)
  • dobrze zlokalizowane biuro w centrum Poznania (ul. Grunwaldzka)
  • Studenci- bardzo mile widziani.