Miejsce pracy:
Poznań/ zdalnie
Obszar:
Sprzedaż
Data publikacji:
2022-03-14
Numer referencyjny:
220228_RS
Dla naszego klienta, IT-Leaders, pierwszej w Polsce platformy rekrutacyjnej dla branży IT, poszukujemy osoby pozytywnie nastawionych, otwartych na ludzi osób z łatwością w kontaktach i doświadczeniem w rozmowach z klientami. Oferujemy duże możliwości rozwoju, realny wpływ na powierzony obszar i funkcjonowanie firmy, decyzyjność, a także doświadczony i różnorodny zespół z możliwością rozbudowania. Zapraszamy do wzięcia udziału w rekrutacji na stanowisko:

Client Relationship Specialist / Specjalista ds. Obsługi Klienta

Miejsce pracy: Poznań / praca hybrydowa

Twoja praca opierać się będzie na kontakcie z klientami rekrutującymi w platformie IT-Leaders, ich aktywne wsparcie w procesach rekrutacji.

Pozostałe zadania:
  • Doradzanie w zakresie prowadzonych rekrutacji- treści ogłoszeń, tworzeniu wizytówek i profilów
  • Analiza potrzeb klienta i zwiększanie wartości zamówień
  • Budowanie pozytywnych, długofalowych relacji biznesowych z klientami firmy
  • Przygotowanie indywidualnych rozwiązań współpracy dla klientów
  • Systematyczna praca w systemie CRM
  • Współpraca z innymi zespołami firmy
  • Zdobywanie rekomendacji

Czujesz, że to może być Twoje miejsce pracy? Zapraszamy osoby które posiadają:
  • Doświadczenie w kontakcie z klientem, najlepiej w sprzedaży B2B (min. 1 rok)
  • Umiejętności budowania relacji biznesowych
  • „Otwartą głowę”, zdolność poszukiwania nawet nietypowych rozwiązań, podejście problem = wyzwanie
  • Nastawienia na klienta, wysokie umiejętności komunikacyjne (słuchania, zadawania adekwatnych pytań, wyciągania wniosków i na ich podstawie budowania komunikacji z klientami)
  • Samodzielność, dobra organizacja pracy własnej
  • Zainteresowanie obszarem HR (oraz mile widziane - nowymi technologiami)
  • Mile widziana znajomość języka angielskiego – swobodna komunikacja z klientem

Oferujemy:
  • Atrakcyjny i przejrzysty system wynagradzania, oparty na podstawie i prowizji za realizację celów sprzedażowych: 3050 – 6200 zł brutto
  • Ułożony proces on-boardingu + szkolenie produktowe
  • Współpracę z dużymi, ciekawymi markami o ogólnopolskim i międzynarodowym zasięgu
  • Dostęp do bazy kontaktów biznesowych obecnych i perspektywicznych klientów
  • Pracę z różnorodnym i doświadczonym zespołem
  • Wsparcie zespołu Marketingu
  • Elastyczne godziny pracy, możliwość pracy hybrydowej (dobrze zlokalizowane biuro w centrum Poznania)
  • Jesteśmy otwarci na studentów, ale i osoby z długim stażem zawodowym