Miejsce pracy:
Poznań/ zdalnie
Obszar:
HR
Data publikacji:
2022-03-14
Numer referencyjny:
220227_TR
Dla naszego klienta, IT-Leaders, pierwszej w Polsce platformy rekrutacyjnej dla branży IT, poszukujemy osób pozytywnie nastawionych, otwartych na ludzi osób z łatwością w kontaktach .Oferujemy duże możliwości rozwoju, realny wpływ na powierzony obszar i funkcjonowanie firmy, decyzyjność, a także doświadczony i różnorodny zespół z możliwością rozbudowania. Zapraszamy do wzięcia udziału w rekrutacji na stanowisko:

Tech Recruiter

 Miejsce pracy: Poznań (możliwe 100% zdalnie)

Zakres obowiązków:

  • Prowadzenie projektów rekrutacyjnych end-to-end na stanowiska IT
  • Budowanie trwałych, opartych na zaufaniu, relacji z kandydatami i klientami
  • Wielokanałowe docieranie do kandydatów (powinieneś/aś lubić sourcing :))
  • Zarządzanie pełnym procesem rekrutacji od pierwszego kontaktu do złożenia oferty
  • Ścisła współpraca z klientem, doradzanie, wsparcie, dzielenie się wiedzą i proponowanie usprawnień

Czego od Ciebie oczekujemy:
  • Doświadczenia w rekrutacji, ale nie musisz mieć doświadczenia w rekrutacji IT! (liczą się Twoje chęci i potencjał, a reszty Cię nauczymy!:)
  • Zainteresowania branżą IT, technologią oraz dobrej wiedzy z obszaru HR
  • Zaangażowania, nastawienia na cele, odpowiedzialności za powierzane projekty
  • Proaktywności, dużo dobrej energii i otwartej postawy – sami tacy jesteśmy i z takimi osobami najlepiej się nam współpracuje:)
  • Wysokich umiejętności komunikacyjnych
  • Mile widziana dobra znajomość języka angielskiego

Co możemy Ci zaoferować?

  • Pracę w firmie technologicznej, będącej właścicielem platformy IT-Leaders.pl – intensywnie rozwijanego i cieszącego się rosnącą popularnością w branży IT ekosystemu rekrutacyjnego;
  • Pracę z rozpoznawalnymi polskimi i międzynarodowymi markami, z którymi budujemy partnerskie relacje;
  • Dostęp do odpłatnych narzędzi rekrutacyjnych (Linkedin, IT-Leaders);
  • Wsparcie zespołu – znamy się na rekrutacjach i lubimy dzielić się wiedzą
  • Zapewniamy świetną atmosferę, przyjazną kulturę organizacyjną i płaską strukturę:)
  • Wynagrodzenie: 4.500-10.000zł brutto (część stała i zmienna zależna od kończonych sukcesem rekrutacji)

ZAPRASZAMY!:-)