Miejsce pracy:
Poznań
Obszar:
Marketing
Data publikacji:
2022-01-27
Numer referencyjny:
220122_TS
Dla naszego Klienta - agencji marketingowej realizującej kompleksowe projekty marketingowe dla dużych marek - poszukujemy osoby na stanowisko:

SEO Senior Specialist
Miejsce pracy: Poznań (hybrydowo)

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Planowanie i realizowanie strategii SEO dla klientów zewnętrznych
  • Opracowywanie rekomendacji do optymalizacji treści na stronie internetowej czy tworzenia treści
  • Przygotowanie analizy słów kluczowych
  • Monitorowanie i raportowanie efektów rekomendowanych i wdrażanych zmian
  • Współpraca z zespołem Digital w zakresie realizowanych projektów

WYMAGANIA:

  • Doświadczenie na stanowisku związanym z wykonywaniem ww. zadań (2-3 lata)
  • Wiedza z zakresu audytu oraz optymalizacji stron WWW pod kątem wyszukiwarek
  • Znajomość narzędzi m.in. Senuto, Planer Słów Kluczowych itp.
  • bardzo dobrej znajomości narzędzi Google (Search Console, Analytics)
  • Kompetencje analityczne
  • Bardzo dobre kompetencje komunikacyjne, umiejętność pracy w zespole
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego

OFERUJEMY:

  • Ciekawą rolę w nowotworzonym zespole digital
  • Elastyczność odnośnie formy zatrudnienia - B2B, UoP;
  • Duże wyzwania i energetyzujący model pracy;
  • Pracę stacjonarną w Poznaniu (centrum miasta), możliwość częściowej pracy w trybie zdalnym
  • Niezbędne narzędzia pracy