Miejsce pracy:
Polska południowo- wschodnia
Obszar:
Sprzedaż
Data publikacji:
2021-11-16
Numer referencyjny:
2111109_KRS
Dla naszego Klienta, lidera w branży ekstruzji PCW, produkującego systemy profili okiennych i drzwiowych o najwyższym poziomie technicznym i jakościowym,
w związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy:

Kierownik regionu sprzedaży

Miejsce pracy: Polska południowo- wschodnia

Zakres obowiązków:

  •     Wprowadzanie i prezentacja nowych rozwiązań produktowych i systemów
  •     Systematyczne pozyskiwanie i analiza potencjalnych klientów oraz ukierunkowane pozyskiwanie nowych klientów
  • Optymalizacja istniejących klientów poprzez szczegółową analizę w celu: redukcji złożoności, zwiększenia marży/cen, cross-selling i up-selling
  •     Realizacja technicznych zapytań sprzedażowych
  •     Proaktywne informowanie przełożonych o odchyleniach rynkowych i ich wpływie na plan roczny, a także o sposobach przeciwdziałania
  •     Networking na poziomie regionalnym m.in. z producentami i dystrybutorami okuć, szkła i maszyn
  •     Prowadzenie szkoleń dla klientów
  •     Przeprowadzanie analiz rynku i konkurencji
  •     Sporządzanie planu rocznego (w tym sprzedaż, systemy, dodatkowe akcesoria) dla obecnych klientów oraz rocznych prognoz sprzedaży

 Oczekiwania wobec kandydata:

  •        Min. 3 letnie doświadczenie w sprzedaży bezpośredniej B2B w sektorze systemów okiennych i drzwiowych (profile, okucia, szkło)
  •        Dobrze rozwinięte umiejętności analityczne i komunikacyjne
  •        Dobra znajomość systemów CRM oraz pakietu MS Office.
  •        Znajomość SAP mile widziana
  •        Znajomość jeżyków obcych (angielski, niemiecki) – mile widziana
  •        Prawo jazdy kategorii B - wymóg konieczny oraz nieograniczone możliwości podróżowania w obszarze działania
  •        Umiejętność przekonywania, asertywność, orientacja na cele i myślenie przedsiębiorcze
  •        Entuzjazm i talent motywacyjny

Dlaczego warto:

  •        zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  •        rozbudowany system premiowy
  •        pracę w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, z rodzinną atmosferą
  •        praca w trybie zmiennym
  •        przydzielenie mentora na etapie wdrożenia od pierwszego dnia pracy
  •        ciągła opieka HR Business Partnera
  •        możliwość rozwoju zawodowego, szkolenia i kursy zawodowe, dofinansowanie szkoleń
  •        Dostęp do platformy e-learingowej
  •        prywatna opieka medyczna
  •        grupowe ubezpieczenie na życie